RSS

Polecam książki

  • Ralph Martin, Głodni Boga.Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
  •  Być świadomym rodzicem autorzy: Sissy Goff, David Thomas, Melissa Trevathan  
  • „Cud Glorii” mówi o tym, ile można poświęcić, żeby uwierzyć w Boga, w siebie i w prawdziwe szczęście. To opowieść o rodzinie, wspólnocie, wyborach, marzeniach, a przede wszystkim o miłości. Na koniec objawia się istota cudu.
  •   „Walki duchowe” Marieanne le Roux_ – Jak stawić czoła złu, które nas atakuje, jak poradzić sobie z reakcjami, z którymi nie dajemy sobie rady ? Jak od pokusy dojść do zwycięstwa ?
  •  „Granice_w_relacjach_malzenskich”_Cloud henry – Kiedy wytyczamy granice i ich  przestrzegamy, to nie tylko komunikujemy współmałżonkowi: „Kocham cię, lecz nie będę płacić za twoje problemy”, ale swoją postawą pomagamy mu w osobistym rozwoju i osiąganiu koniecznej dojrzałości. Nie ma  większego błogosławieństwa dla każdej, bez wyjątku, osoby niż dojrzały charakterem współmałżonek, który wie jak stosować granice w swoim własnym życiu. Taka osoba wywiera nieoceniony wpływ na życie swojego partnera, skutecznie ucząc go szacunku dla innych, samokontroli i dojrzałości  emocjonalnej. Taka osoba to skarb. Do takich osób lgną inni. Takie osoby  sprawiają, że życie z spędzone nimi jest zawsze spełnione i szczęśliwe.  Jeśli chcesz być taką osobą to ta książka będzie dla ciebie niezbędnym przewodnikiem do osobistego i małżeńskiego sukcesu.
  • http://www.tolle.pl/pozycja/dzikie-serce?pp=885 Ta książka jest napisana nie tylko z myślą o mężczyznach. Powinna przeczytać ją każda żona i każda matka mająca syna.
  • http://www.tolle.pl/katalog/motywacja?pp=885
  • Ojcze nasz. Rekolekcje z Modlitwą Pańską, autor:  Pablo Dominguez Prieto

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: