RSS

Linki godne polecenia

  •  https://www.youtube.com/watch?v=h3yIuUHQRlU – Joyce Meyer on Spiritual Maturity
  • www.mt1033.pl – strona  „Nie wstydzę sie Jezusa”, która chce obudzić sumienia Polaków. Młodych i dojrzałych. „Stań do walki z samym sobą! Ze wstydem i obojętnością. Opowiedz się za Jezusem i nakłoń innych do wyznania wiary.  Daj świadectwo:  zamów brelok (otrzymasz go bezpłatnie) i noś go w widocznym miejscu”. (sama już zamówiłam i noszę w widocznym miejscu, przy torebce, jako wyraz mojej wiary w Jezusa, brelok jest piękny)

  • http://www.wspolnota.kairos.com.pl/  – Są w tej wspólnocie kapłani i osoby konsekrowane, małżonkowie i osoby samotne. Wszyscy, którzy doświadczyli daru spotkania z Bogiem i braćmi w Kościele rzymskokatolickim i pragną służyć odnowie Kościoła.
  • http://www.ezechiasz.org/ – Katolickie Stowarzyszenie „Ezechiasz” jest członkiem Rady Ruchów Katolickich Archidiecezji Białostockiej od chwili jej powstania. Wspólnota gromadzi ludzi różnego wieku. Są w niej rodziny i dzieci, single oraz osoby pojedyncze dla Królestwa Bożego.
  • www.charyzmatycy.pl – m.in. można tu się więcej dowiedzieć o filmie „Kolumbia – świadectwo dla świata” i wiele innych ciekawych rzeczy
  • www.tato.net.pl – strona poświęcona budowaniu relacji ojca z dzieckiem
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: