RSS

Intencje modlitewne

 • Módlmy się za zmarłą Martę, która w tym tygodniu osierociła siódemkę dzieci, za jej męża i wszystkich pogrążonych w smutku.
 • „Modlitwa o odrodzenie małżeństwa”: http://sychar.org/modlitwa-o-odrodzenie-malzenstwa/ lub
  „Modlitwa za małżonka/ę, który/a mnie opuścił/a”: http://sychar.org/modlitwa-za-malzonkae-ktorya-mnie-opuscila/
  „Modlitwa małżonków”: http://sychar.org/modlitwa-malzonkow-i/
 • Proszę o modlitwę za moją mamę, o spokój jej duszy. Zmarła 20 marca 2012 r. o godz.18.05 w szpitalu, w wieku 71 lat. Zniszczyła ją choroba.  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECH JEJ ŚWIECI, NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN. JOANNA
 • Za Bożenkę Drewnowską, katechetkę ze Szkoły Podstawowej Nr 26 w Białymstoku, która zmarła 25 lipca 2012 r. w wieku 46 lat.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECH JEJ ŚWIECI,

NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN.

 • Za małżeństwo z dwójką dzieci, z  prawie 18-letnim stażem, o uzdrowienie wewnętrzne każdego z osobna, o uzdrowienie tego co chore w ich małżeństwie, o łaskę miłości, która jest silniejsza niż śmierć, która jest silniejsza niż nienawiść, o taką miłość, którą miał Jezus gdy za nich umierał…By zamiast myśleć o rozwodzie, zaczęli szukać Boga, by poprzez Niego odnaleźć drogę do siebie nawzajem. A te małżeństwo dalej jest razem. Nie rozstali się. Walczą by być razem:)
 • O samochód dla 6-osobowej rodziny, byśmy mogli wszędzie jeździć razem. Dzięki za modlitwę. Już mamy ten samochód:)
Reklamy
 

28 responses to “Intencje modlitewne

 1. Kasia

  Maj 15, 2013 at 11:50 am

  Witam serdecznie 🙂 Proszę o gorącą modlitwę w intencji naszej Rodziny, o przemianę naszych relacji, o rozwiązanie moich trudności finansowych.
  Dziękuję,
  Kasia

   
  • pearl1969

   Maj 16, 2013 at 2:47 pm

   Kasiu, niech ci Pan Bóg błogosławi, niech da ci siłę i wiarę na każdy dzień. Niech słowa Psalmu 34 będą dla ciebie pomocą.

    
 2. ewelina 26

  Maj 19, 2013 at 10:33 pm

  prosze o potrzebne laski. prosze o pomoc, jesli Pan zechce – niech uzdrowi me cialo. prosze o spokojne noce, aby te moje wszelkie dolegliwosci przeszly. prosze… jesli taka wola. kocham Cie Jezu 🙂

   
  • pearl1969

   Maj 20, 2013 at 8:43 pm

   Jezu, błagam Cię tu i teraz uzdrów jej duszę i ciało, Duchu Święty prowadź ją Twoimi ścieżkami do Jezusa. Ty powiedziałeś Jezu :”Pokój zostawiam wam, pokój Mój daję wam.” Niech tak się stanie.

    
 3. Anna

  Maj 28, 2013 at 6:12 pm

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania i odbudowania małżeństwa Anny i Lechosława, aby mąż wycofał pozew rozwodowy, o uzdrowienie naszych relacji, aby mąż chciał ratować nasze małżeństwo o nawrócenie na drogę wiary mojego męża o wyzwolenie go z nałogu alkoholu o przemianę jego serca w miłość. Panie Boże scal nasze małżeństwo i obdarz nas darem macierzyństwa. Boże pomóż nam

   
  • pearl1969

   Maj 28, 2013 at 8:41 pm

   Boże, Ty jesteś jedyną nadzieją małżeństwa Anny i Lechosława, Ty jesteś ich fundamentem. Uwolnij Lechosława od sideł i zasadzek złego, przez wstawiennictwo Maryi i wszystkich świętych. Pozwól im cieszyć się tą miłością, którą ich złączyłeś,pobłogosław dziećmi.

    
 4. mirka

  Maj 29, 2013 at 5:30 pm

  proszę o modlitwę o opamietanie i łaskę przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym

   
  • pearl1969

   Maj 29, 2013 at 8:56 pm

   Panie Jezu. Ty wiesz wszystko o tej rodzinie. Ty widzisz ich ból, cierpienie, łzy. Ześlij Twego Ducha na tę rodzinę, na te małżeństwo. Daj łaskę przejrzenia i opamiętania. Niech Twe słowo: Otwórz się – dotknie zamknięte serca i umysły na Twe światło. Maryjo, ratuj ich…

    
 5. ANNA

  Czerwiec 11, 2013 at 1:26 pm

  Bardzo proszę o modlitwę o upragnioną ciążę i urodzenie zdrowego dziecka.

   
  • pearl1969

   Czerwiec 11, 2013 at 8:37 pm

   Boże wszechmogący, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Pobłogosław tę rodzinę. Obdarz ich upragnioną ciążą, zdrowym dzieckiem. Tobie chwała, na wieki wieków.Amen.

    
 6. Wojciech

  Czerwiec 17, 2013 at 11:30 am

  Szczęść Boże,
  Bardzo prosze o modlitwę o łaskę uzdrowienia z lęków, klaustrofobii, traumatycznych przeżyć…, urazów kręgosłupa. Ja ze swej strony polecam każdego, kto za mną prosi. Pozdrawiam seredecznie. Z Bogiem.

   
  • pearl1969

   Czerwiec 17, 2013 at 4:09 pm

   Panie Jezu. Ty znasz Wojciecha. Znasz całe jego życie. Powierzam ci jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Proszę cię ulecz jego rany, daj mu łaskę przebaczenia tym, którzy go skrzywdzili, tak jak i Ty Panie Jezu przebaczyłeś swoim winowajcom na krzyżu. Napełnij go miłością, uwolnij od zbytniego skupienia na sobie, naucz go życia dla innych, zauważania potrzeby innych. Uzdrów go, ulecz go, uwolnij. Dziękuję ci Panie Jezu. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. W Tobie jest miłość, w Tobie jest wolność. 1 List Św. Jana 4, 18.

    
 7. ania

  Lipiec 31, 2013 at 11:15 am

  Proszę o cód uzdrownia z chorób Teresy sumkowskiej i prosbę o szczęśliwe zajscie na jasną góre w pieszej pielgrzymce o wytrwałośc i żeby szcześliwie doszla i żeby brzuch przestał boleć prosi córka ania

   
  • pearl1969

   Lipiec 31, 2013 at 1:08 pm

   Prosimy Cię Panie Jezu wysłuchaj Anię.Ulituj się nad nią, jej bliskimi. Matko przenajświętsza otocz ją i całą rodzinę swoją opieką.

    
 8. Katarzyna

  Listopad 30, 2013 at 11:33 pm

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa i nawrócenie mojego męża Rafała, aby przestał żyć w grzechu śmiertelnym i powrócił na Drogę Bożą zgodną z 10 przykazaniami, aby wrócił do rodziny. Bóg zapłać.

   
  • pearl1969

   Grudzień 2, 2013 at 4:01 pm

   Boże Wszechmogący. TY możesz wszystko. Proszę Cię uratuj to małżeństwo i całą rodzinę. Jedynie Ty jesteś ratunkiem i pomocą. Ty jesteś opoką.

    
 9. Grażyna

  Styczeń 3, 2014 at 7:56 am

  Proszę o modlitę za mojego męża janka o wyzwolenie z nałogu i nawrócenie oraz za mnie Grażynę abym potrafiła być dobrą żoną trwającą przy mężu bez względu na to co będzie sie działo

   
  • pearl1969

   Styczeń 3, 2014 at 6:37 pm

   Prosimy Cię Panie. Pobłogosław tę rodzinę.

    
 10. Ewa

  Kwiecień 15, 2014 at 4:46 pm

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego syna,który miał natarczywe myśli samobójcze,obecnie toczy się w nim walka duchowa,żyje w nieprzebaczeniu sobie i bliznim.Zdaje sobie z tego sprawę,że jedynym ratunkiem jest dla niego Jezus Chrystus,jednak ciągle coś go odwodzi i trzyma na dystans.W jednej chwili jest gotowy na całkowite zawierzenie siebie Bogu,a już za chwilę totalny afront.Jezu ufam Tobie i bać się nie będę-zatroskana matka.

   
  • pearl1969

   Kwiecień 15, 2014 at 6:15 pm

   Prosimy Cię Panie Jezu. Ty jesteś Mocą i Zmartwychwstaniem. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Ratuj tego chłopca. Miej miłosierdzie dla niego i jego rodziny.

    
 11. Ewa

  Kwiecień 16, 2014 at 9:10 am

  Boże Wszechmogący Ty jesteś Miłością,Ty pragniesz nawrócenia i zbawienia każdego człowieka.Proszę Cię z głęboką wiarą o miłosierdzie dla Mariusza,który żyje w ciemnościach,błagam Jezu chryste za wstawiennictwem Maryi RATUJ MARIUSZA i wyzwól go spod działania złego ducha,rozpal w nim pragnienie miłowania Ciebie-bo Ty Jezu jesteś jedynym Zbawicielem,Ty jesteś Drogą Prawdą i Zyciem.Tobie chwała i uwielbienie.Kocham Cię Trójco Święta.Czcicielka Serca Jezusa Maryi.

   
  • pearl1969

   Kwiecień 16, 2014 at 9:43 pm

   Droga Ewo ! Jezus powiedział w Ewangelii Św.Mateusza 17, 21:”Ten zaś rodzaj złych duchów wyrzuca się tylko modlitwą i postem”. Propozycja: poproś zaufana grupę życzliwych ci osób, aby przez cały miesiąc codziennie podjęli się wraz z tobą modlitwy za Mariusza, codziennie o godzinie 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego oraz podjęli indywidualny post w jego intencji przez miesiąc. Aby walczyć o duszę Mariusza.

    
 12. Dorota

  Listopad 3, 2014 at 1:04 pm

  Proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Doroty I Darka oraz o uwolnienie duszy i ciała od działania złego ducha na męża Darka,o czyste serce i mysli dla męża i jego nawrócenie.

   
  • pearl1969

   Listopad 3, 2014 at 8:08 pm

   Prosimy Cię Panie. Dorotko, na pewno potrzebujesz modlitwy, ale też rozmowy z kimś życzliwym, z kimś kto byłby wsparciem dla ciebie. Mam nadzieję, że masz takie osoby. Niech Duch św. pokaże ci drogę, którą masz pójść, jak stawać przy mężu by powrócił do Boga i ciebie.

    
 13. Ola

  Listopad 26, 2014 at 4:45 pm

  Proszę o uwolnienie Michała od zauroczenia Moniką oraz o odbudowanie z Bożą pomocą jego małżeństwa z Karoliną, a także o odbudowanie małżeństwa Kasi z Rafałem. Proszę również o nawrócenie Kasi, Rafała, Michała i Karoliny. Proszę o pokój, mądrość Bożą oraz radość dla Michała z powodu powrotu do żony.

  Proszę o to aby małżeństwo Adriana z Kasią zostało odbudowane Bożą miłością. Niech dobry Bóg sprawi, że będą żyć w zgodzie i zrozumieniu z Kasi mamusią. Proszę też, o uleczenie ich 2 letniej córeczki Julki z prawie całkowitego braku odporności. Maryjo przyjdź z pomocą do tej rodziny, otocz ich Swoją opieką, wypraszaj potrzebne łaski.

  Proszę o uleczenie mojej wnuczki Natalii z włókniaków nóg i neurofibromatozy oraz o jej nawrócenie

   
  • pearl1969

   Listopad 27, 2014 at 6:19 pm

   Panie, przyjdź do tej rodziny. W Tobie cała nadzieja. Ty jesteś Bogiem. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

    
 14. Kamilla

  Listopad 28, 2014 at 10:47 pm

  Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w intencjach:
  zdrowie, siły i długie lata życia dla rodziców-Haliny, Stanisława
  pokój w kraju i na świecie
  pomyślny wynik badań dla siostry Agnieszki, które będzie miała 4 grudnia w południe
  zdrowie i sukcesy w szkole dla siostrzeńca Marka
  znalezienie pracy jako nauczyciel przez Kamillę

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: