RSS

Aktualności

  • Jest ogromna prośba. Pod koniec stycznia zmarł mąż mojej koleżanki, została sama z dwójką małych dzieci. Prośba związana jest z komisem meblowym prowadzonym przez jej Śp męża. Otóż musi ona jak najszybciej zamknąć komis ale wcześniej musi wyprzedać jak najwięcej rzeczy. Razem z teściową organizują więc wyprzedaże w soboty od godziny 10 -14 i w piątki godziny od 11-17. Komis znajduje się przy ul. Częstochowskiej 14 (budynki starej fabryki obok hurtowni AGD) wjazd od ul. Włókienniczej. Oprócz mebli na stanie jest wiele drobnych elementów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz. Jeżeli ktoś chciałby przyjść i coś kupić za niewielkie pieniądze będzie to dla nich dużym wsparciem. Każda sprzedana sztuka to dla nich konkretna pomoc z naszej strony. Przekażcie tę informację swoim znajomym.
  • http://rekolekcje.bialystok.pl/
  • Chrześcijański Klub Mam to miejsce, które łączy Mamy, żyjące z pasją: „Jesteśmy kobietami, żonami, matkami, chcącymi dążyć do świętości czyniąc to, do czego zostałyśmy powołane przez Boga. Zapraszamy w każdy II poniedziałek miesiąca do Bella Vita (Rynek Kościuszki 22) o godz. 19:30.Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: klubmam@tlen.pl”

  • w kościele Krzyża Świętego w Grabówce, za Białymstokiem, znajdują się relikwie 1-ego stopnia św. Charbela.
  • W każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbywa się nabożeństwo do tego Świętego, które kończy się ucałowaniem relikwii.
    Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
    Święty Charbel Makhlouf jest jednym z najbardziej znanych świętych na Bliskim Wschodzie. Budzi zachwyt i powszechne zdziwienie z powodu nadzwyczajnych cudów i znaków, które się dokonały za pośrednictwem jego osoby. http://adonai.pl/cuda/?id=32

charbel

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: